طلبه سیرجانی به طلاب عدالتخواه متحصن در بروجرد پیوست.

به گزارش سایت قیام یاران ولایت حجت الاسلام علیرضا جهانشاهی معروف به طلبه عدالتخواه سیرجانی به همراه جمعی از طلاب و روحانیون عدالتخواه قمی به تحصن طلاب ولایتمدار بروجردی در مسجد مدرسه علمیه امام صادق (علیه السلام) پیوست.

این تحصن دراعتراض به رفتار نامناسب دادگاه ویژه روحانیت نسبت به طلاب انقلابی و ولایتمدار بروجردی شروع شده و قرار است تا رسیدن به اهداف و مطالبات مورد نظر ادامه یابد.

گفتنی است جمعی از طلاب و روحانیون بروجردی از چند سال گذشته فعالیتهای علمی و فرهنگی خود را در باب امر به معروف و نهی از منکر و فرهنگ سازی مقوله مهم حجاب و عفاف و لبیک گوئی به فرمان امام خامنه ای مبنی بر مطالبه عدالت و نظارت مردم بر عملکرد مسئولین که مبتنی بر اصل هشتم قانون اساسی است، شروع کرده اند.

اما متاسفانه برخی از مسئولین به جای پاسخگوئی مناسب و منطقی به مطالبات قانونی عدالتخواهان، سه تن از آنها را احضار و به مدت 6 روز بازداشت کرده و سرانجام به شش ماه زندان و 5 سال تبعید و 30 ضربه شلاق محکوم می نمایند!

طلبه سیرجانی پس از حضور در این تحصن درجمع طلاب انقلابی وولایی بروجرد گفت: بچه های حزب الله نباید همدیگر را تنها گذارند، اگر کسی از امت حزب الله وارد میدان مبارزه شد نباید تصور شود که وظیفه فقط برگردن اوست و دیگران صرفا تماشاچی اند، نه، بلکه همه وظیفه دارند و باید به یاری همدیگر بشتابند.

وی افزود: اگر بچه های حزب الله تحت پرچم ولایت با هم متحد شوند ودر عرصه مطالبه عدالت همدیگر را پشتیبانی کنند آنچنان قوت و ظرفیتی ایجاد خواهد شد که هیچ کس جرات نکند مرتکب تخلف و ظلم و فساد شده و به آرمانهای انقلاب و امام خیانت کند.

  طلبه سیرجانی وحجت الاسلام معظمی

حجت الاسلام جهانشاهی در ادامه افزود؛ همه ما اعتراف داریم که رهبر واماممان تنهاست اما چرا برای یاری ولایت قیام نمی کنیم وبا هم متحد نمی شویم تا کسی نتواند حرف آقا را زمین بزند؟!

بزرگترین خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی،خدمت به ولایت است و بزرگترین خدمت به ولایت اینست که مطالبات ایشان بر زمین نماند ومهم ترین مطالبه ای که در طول 20 سال گذشته بر زمین مانده "عدالت" است، پس ما به فضل الهی به قصد یاری ولایت، برای تحقق عدالت «قیام» می کنیم.

/ 0 نظر / 108 بازدید