در تبلیغ و اطلاع رسانی«سایت قیام یاران ولایت» کوشا باشید

 

سولدوز: سلام دوستان گرامی
به گزارش مهر، پایگاه اینترنتی خبری – تحلیلی "قیام یاران ولایت" به منظور پیگیری مطالبات و فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه با مفاسد اقتصادی راه اندازی شد.

این پایگاه مجازی که فعالیت خود را در قالب کمیته مردمی حمایت از طلبه سیرجانی از اردیبهشت ماه جاری آغاز کرده، با هدف پوشش اخبار مربوط به حرکت های عدالتخواهانه و پیاده روی عدالت طلبان ولایت مدار راه اندازی شده است.

کاربران می توانند برای آگاهی از فعالیت های عدالت طلبان ولایتمدار به سایت "قیام یاران ولایت" به آدرس اینترنتی www.ghiame-yaran.ir مراجعه کنند.

گفتنی است حرکت جدید حجت الاسلام علیرضا جهانشاهی معروف به طلبه سیرجانی برای پیگیری فرمان 8 ماده ای مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی در قالب پیاده روی های عدالتخواهانه،هر هفته در قم و تهران و به طور ماهیانه در اهواز و دیگر شهرهای کشور برگزار می شود که این پیاده روی ها به تهدید دستگیری طلبه سیرجانی توسط پلیس امنیت قم  و  دستگیری طلبه سیرجانی در اهواز و دستگیری یکی از همراهان طلبه عدالتخواه سیرجانی و به دنبال آن تحصن عدالتخواهان ولایتمدار مقابل دادگاه ویژه روحانیت قم وپس از آن دستگیری طلبه سیرجانی و 4 نفر از همراهانشان و تحصن مجدد طلبه سیرجانی روبروی دادگاه ویژه روحانیت ودستگیری مجدد عدالتخواهان ولایتمدار  ودر نهایت آزادی عزت مندانه طلبه سیرجانی و دو تن از همراهانشان منجر شد،

که این حرکت همچنان ادامه دارد...

 

به این سایت سر زده و در صورت تمایل لینک و یا لوگوی سایت قیام یاران ولایت را در وبگاه خود درج نمایید.

همچنین برای انعکاس هرچه بیشتر وقوی تر اخبار مربوط به قیام طلاب عدالتخواه ولایتمدار؛ مطالب این پایگاه را در سایت ها ویا وبلاگهای خود انشار بدهید.

برخی راههای معرفی سایت قیام یاران ولایت به افراد گوناگون:

1-درج لوگو ولینک این پایگاه در وبگاه های مختلف

2-معرفی سایت به صورت پیامکی به افراد گوناگون

3-معرفی این پایگاه اینترنتی از طریق چت وایمیل

4-اطلاع رسانی از طریق شبکه های مختلف اجتماعی اینترنتی

5-چاپ اطلاعیه وبروشور معرفی سایت قیام یاران ولایت

6-معرفی این سایت به صورت خبری در سایت های مختلف(مانند خبر خبرگزاری مهر)

7-معرفی چهره به چهره این پایگاه به دوستان وآشنایان

و دیگر روش هایی که به ذهن وفکر شما می رسد.

به امید پیروزی جبهه حق علیه باطل

                                                             ان تنصرو الله ینصرکم ویثبت اقدامکم

یا زهرا

این مطلب را نشر دهید.

/ 2 نظر / 51 بازدید
مرصاد

یه کلیپ فوق العاده از شبکه نصر درباره عدم توجه به سیاست برگرفته شده از سخنان استاد پناهیان و نظرات ایشون درباره کربلا توصیه میکنم حتما ببینید http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?cid=15&lid=6544

محسن

سلام وقتتون بخیر یه مطلب جدید گذاشتم خوشحال میشم بیاید www.sadaad.ir